Nasz sprzęt

Kajak Rotek Sprinter

Kajaki Polietylenowe Roteko Sprinter – 10 sztuk

Kajak typu Sprinter wykonany jest z wysokiej jakości polietylenu co zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia. Wygodne, odpowiednio wyprofilowane siedzenia, wyposażone w piankę neoprenową zapewniają komfort nawet podczas kilkugodzinnych spływów a wysoki kokpit znacznie ogranicza możliwość wlewania się wody do kajaka. Wypukły kill na całej długości kajaka oraz dwa wypukłe stateczniki po obu bokach w połączeniu z szerokim i płaskim dnem gwarantują dużą stabilność i łatwe wykonywanie manewrów nawet dla początkujących kajakarzy. Z uwagi na zastosowane materiały i rozwiązania kajak jest niezatapialny.

Dane techniczne: długość 4,14 m, szerokość 78 cm, ładowność 260 kg, waga ok 37 kg

 
Kajak Perception Vista

Kajaki Polietylenowe Perception Vista – 30 sztuk

Kajak typu Vista wykonany z gładkiego polietylenu to doskonały wybór dla osób ceniących zarówno bezpieczeństwo jak i komfort. Regulowane i miękkie siedziska oraz obszerny kokpit sprawdzą się zarówno na krótkich jak i dłuższych spływach a dzięki regulowanym podnóżkom zarówno wysocy jak i niscy znajdą optymalną dla siebie pozycję. Opływowy profil kadłuba łatwo przesuwa się po wodzie zachowując przy tym pełną stabilność i sterowność. Z uwagi na zastosowane materiały i rozwiązania kajak ten jest niezatapialny.

Dane techniczne: długość 4,85 m, szerokość 83 cm, ładowność 300 kg, waga ok 37 kg

 
Kamizelki ratunkowe

Kamizelki bezpieczeństwa

Dysponujemy wszystkimi rozmiarami kamizelek – od największych do rozmiarów dziecięcych. Wszystkie kamizelki są fabrycznie nowe i regularnie sprawdzane – Państwa bezpieczeństwo jest dla nas podstawą.